Zde můžete shlédnout ukázku mé tvorby. Aktuální nabídku výrobků naleznete na facebooku v části Fotky, které jsou roztříděny do alb:

Zabývám se ruční výrobou šperků a dekorací různými technikami - nejvíce drátováním klasickým i moderním způsobem, dále tepáním, technikou šitého šperku, drháním (macramé), shamballa, tsumami kanzashi atd. Vyrábím z různých materiálů nejčastěji z chirurgické a nerezové oceli, černého žíhaného či měděného drátu, používám paracord šňůry, stuhy, látky, drahé kameny i říční perly, skleněné broušené kameny zn. Swarovski, také dřevěné, kožené i plastové komponenty.

V mé nabídce naleznete dekorace do interiérů (drátované obrazy, zápichy, ozdoby k zavěšení, drátovaná velikonoční vajíčka, vánoční ozdoby, tematické věnce...), užitné předměty (vázy, mísy, věšáky...), dámské, pánské a dětské šperky, ale i ozdoby do vlasů.  

Zpracovávám výrobky i na míru a vedu také kreativní kurzy pro dospělé i děti nejen na prodejních akcích ale i samostatně např. v Havířově, Petřvaldu, Vřesině apod. 

Vyrůstala jsem mezi klubíčky, bavlnkami, látkami a vzory všeho druhu, v krásně šitém i pleteném oblečení, obklopená háčkovanými záclonami, vyšívanými ubrusy a časopisy s návody na všelijaké ruční práce. "Praktická žena" bylo mé nejoblíbenější čtení. Tento svět mně vždycky nádherně "voněl" a přitahoval svou bezbřehou fantazií. Nejen moje máma a babičky vytvářely nádherné věci, ale i můj dědeček byl zručný a kromě chemlonových obrazů pletl i na pletacím stroji. Handmade tvorba byla zprvu jen mou relaxací, která přerostla z koníčka v obrovského koně, který postupně nabral velmi rychlé tempo. Ze záliby se stala vášeň, které se nyní naplno věnuji. Před pár lety jsem se dostala k drátenictví, které mě jako staré umělecké řemeslo nejvíce učarovalo. Snažím se také ve svém oboru zdokonalovat a neustále zvyšovat kvalitu provedení. Proto jsem absolvovala rekvalifikační kurz dráteníka v Praze s akreditací Ministerstva školství a mládeže. 

Tímto také děkuji všem, kteří mě na mé cestě podporují a nezlobí se, když se občas nechtěně zamotají do hromady drátu :)

                                         KONTAKT: 

Ing. Šárka Dvořáková

email: eshde@seznam.cz

tel.: +420 733 189 254

adresa: Ladova 297/1, 736 01 Havířov

IČ: 07677448


Kontaktovat mě můžete také přímo zde: